Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
İnstagram

Bilgi Talep Formu

Lütfen Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurunuz.!
Hakkımızda

10 Yıldır Sizinleyiz

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Dr. Atabey 1983 yılında Kırşehir’ de doğmuş, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra 2007 yılında Erciyes Üniversitesi’nden mezun olarak meslek hayatına başlamıştır. Yozgat’ ın Yerköy ilçesinde mecburi hizmet görevinden sonra 2008 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda Genel Cerrahi ihtisasına başlamıştır. Asistanlık döneminde kliniğinde asistan temsilciliği ve Türk Cerrahi Derneği Asistan Komisyonu’nda görev almıştır. 

 

İhtisas sonrasında Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde mecburi hizmet görevini ifa etmiştir. Mecburi hizmet sürecinde aynı hastanenin başhekimi olarak da görev yapmıştır. Mecburi hizmet sonrası 2015 yılında ihtisas yaptığı Cumhuriyet Üniversitesi’ ne Yardımcı Doçent olarak atanmış ve 2018 Mayıs ayına kadar görev yapmıştır. Görev yaptığı dönemde Bariatrik Metabolik cerrahi, Laparoskopik kanser Cerrahisi, Reflü Cerrahisi, Laparoskopik Fıtık Cerrahi konularında çok sayıda ilki başarılı bir şekilde yapmıştır. Bu süre içerisinde bir çok Laparoskopik cerrahi eğitimine katılan Dr.Atabey Cleveland Clinic’ de Robotik Cerrahi eğitimi de almıştır. Daha sonrasında Medicana Sivas Hastanesi’nde görev yapmaya başlayan Dr. Atabey burada da birçok laparoskopik ameliyatı başarı ile gerçekleştirmiştir.

 

Yine Medicana grubu Bahçelievler/ İstanbul Hastanesinde yarı zamanlı olarak çalışmıştır. 2019 yılından 2021 Ağustos ayına kadar Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesinde akademik faaliyetlerini sürdüren Dr. Atabey’ e 2021 Mayıs ayında Üniversitelerarası Kurul tarafından Doçent ünvanı verilmiştir. Evli ve 1 çocuk babası olan Doç.Dr. Mustafa ATABEY halen İstanbul’da VM Medical Park Maltepe hastanelerinde aktif görev yapmaktadır.

 

Hakkımızda

Tedaviler

Neden Biz ?

Uzmanlık ve deneyimimizle her hasta için etkili tedavi yöntemleri sunuyoruz. Hasta memnuniyeti ve sağlığı bizim önceliğimizdir kişiye özel tedavi planları ile sağlık süreçlerini yönetiyoruz. Modern tıbbi teknoloji ve hijyen standartlarına uygun ortamlarımızla güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz.

  • Profesyonel Hizmet Yılların tecrübesi ve uzmanlığımızla, hastalarımızın sağlık ve memnuniyeti bizim için önceliklidir.
  • Güler Yüzlü Personel Hasta memnuniyetini öncelikli hale getirerek sadece hastaların ihtiyacı olan tedavileri uygulamaktadır.
  • Güvenli İlaç Tüm teşhis ve tedavi süreci, hastalarla iletişim halinde adım adım planlanmakta ve bu plana uygun bir şekilde gerekli tedaviler gerçekleştirilmektedir.
  • Temiz Mekan Hastalarımızın güvenliği ve konforu için hijyen standartlarına dikkat ediyoruz.

Ekibimiz

Kendinizi Ekibimize Emanet Edin

7/24 Sağlık Hizmeti

24 saat acil durum yardımına erişim sayesinde, başkalarına yardım etmeye devam edebilmeniz çok önemlidir.

+905335506493
Görüşleriniz Bizim İçin Önemlidir.!

Sizin Görüşleriniz

Blog Yazılarımız

Derinlemesine Keşfedin

Ameliyat Olursam Kaç Kilo Veririm
15-07-2024 13:09

Ameliyat Olursam Kaç Kilo Veririm

Tüp mide ameliyatı sonrası ne kadar kilo verileceği kişiden kişiye büyük ölçüde farklılık gösterir. Bu süreçte kilo kaybının miktarı ve hızı hastanın başlangıç ağırlığı, cinsiyeti, yaşadığı sağlık problemleri ve ameliyat sonrası beslenme ve egzersiz alışkanlıklarına uyumuna bağlı olarak değişir. Genel olarak doktor tavsiyelerine ve beslenme kurallarına uyulması durumunda hastaların ideal kilolarına ulaşmaları mümkündür.

DETAYLAR
Yeme Davranışını Değiştirmeniz için 7 Öneri
03-07-2024 12:01

Yeme Davranışını Değiştirmeniz için 7 Öneri

Biz cerrahi müdahale sonrasında birinci yıllarını dolduran hastalarımıza kıdemli sıfatını kullanırız. Kıdemli hastalarımızdan bir takım beklentilerimiz vardır. Bu beklentilerin en başında ise yeme davranışlarını değiştirmeleri gelmektedir. Tabi ki her hasta bu konuda %100 başarılı olamamaktadır. Fakat kilo veriminin kalıcı hale gelmesi için bu davranış değişikliğinin özümsenmesi gerektiğini unutmamak gerekmektedir. Şimdi sözüm davranışlarını değiştirmekte zorlanan hastalarımıza.. Hadi gelin birkaç minik dokunuş ile ameliyat sonrası yaşam kalitemizi yükseltelim, tekrar kilo alma korkusuna bu sayede bir son verelim.

DETAYLAR
VÜCUT KİTLE İNDEKSİ NEDİR VE NASIL HESAPLANIR?
28-06-2024 12:01

VÜCUT KİTLE İNDEKSİ NEDİR VE NASIL HESAPLANIR?

Vücut kitle indeksinin diğer adı beden kitle endeksidir. VKİ kilonuz ile boyunuzu karşılaştıran ölçüm cetvelidir. Beden kitle indeksi, vücut ağırlığının (kg olarak), boy uzunluğunun (metre cinsinden) karesine bölünmesiyle hesaplanır. Kadınlarda ve erkeklerde obezite, beden kitle indeksi ile sınıflandırılır.

DETAYLAR
Türkiye’de Sağlık Turizmi
14-06-2024 12:00

Türkiye’de Sağlık Turizmi

Türkiye’de sağlık turizmi gelişmiş bir yapıya sahiptir. Tıbbın pek çok noktasında Amerika, Avrupa ve dünyanın diğer ülkelerinden her sene yüzlerce hasta tercih etmektedir. Obezite tedavisi de bu kapsamda talep edilen sağlık hizmetlerinden bir tanesidir.

DETAYLAR
Türkiye de Obezite Tedavisinin Avantajları Nedir ?
07-06-2024 16:00

Türkiye de Obezite Tedavisinin Avantajları Nedir ?

Obezite tedavisi için diyet, egzersiz ve ilaçlar gibi konservatif yöntemler kullanılabilir, ancak bazı durumlarda cerrahi müdahale gerekebilir. Türkiye, obezite ameliyatı için birçok avantaja sahiptir.

DETAYLAR
Tüp mide sonrası cinsellik?
31-05-2024 11:59

Tüp mide sonrası cinsellik?

Tüm operasyonlarda olduğu gibi tüp mide ameliyatı sonrası da iyileşme süreci kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Operasyon sonrası rutin beklentiler ve sonuçlar hekimler tarafından hastalara aktarılmaktadır. Ve hastaların bu süreçte dikkat etmesi gereken önemli ayrıntılar tek tek paylaşılmaktadır. Eğer hastalar hekimlerin iyileşme sürecine katkı sağlayacak uyarılarını dikkate alarak bunlara uygun hareket ederlerse bu süreç her zaman en hızlı şekilde seyredecektir. 

DETAYLAR