• info@mustafaatabey.com
  • +905335506493
Sizden Gelenler

Söylediklerinizi can kulağı ile dinliyoruz!

img
img
Volkan Tasa
Yerel Rehber

Tüp mide ameliyatına karar vermemde karaciğer yağlanması rahatsızlığım etkili olmuştu, geri dönülemez evrelere ulaşmadan bir şey yapmam gerektiğini gördüm ve tek çarenin kilo vermek olduğunu biliyordum ama tek başıma yapamıyordum, desteğe ihtiyacım vardı ve ameliyat bu konuda bana gerekli desteği sağladı. Kaldığım 5 gün boyunca nezaketinden ödün vermeyen hemşirelere ve ameliyat korkumu yenmemde bana yardımcı olup rahatlatan doktorum Mustafa Atabey'e teşekkür ederim.

img
img
Dilber Atalay
Yerel Rehber

Diyabet yüzünden yeme alışkanlıklarım çok değişmişti, vücudum yorgun ve halsiz düşüyordu, günlük yaşantım çok etkileniyordu bu yüzden şeker ameliyatının tamamen iyileştirmeye kadar götürdüğünü duymuştum ve uzun araştırmalar sonucu Mustafa Atabey'in bu alanda en iyi doktorlardan biri olduğunu gördüm ve kısa zamanda ameliyatımı oldum. Artık daha dincim ve hayat şartlarım daha rahat. Bedenimden memnunum.

img
img
Asaf Kaan Erma

Eşimin tüp mide ameliyat sürecinde her konuda yardımcı olan Mustafa hoca ve ekibine çoook teşekkür ediyorum . Ameliyat sonrası takipleri ve diyetisyen takibi çok güzel , hastanede geçirdiğimiz süre boyunca evde gibi rahat ettik , obezitenin kader olmadığını daha zayıf ve mutlu bir hayatın mümkün olduğu bizlere en iyi şekilde göstermiş oldular.

img
img
Nihal Tuzlu
Yerel Rehber

Fazla kilolarımdan çok şikayetçiydim 22 yaşımda olmama rağmen bel fıtığı teşhisi konuldu vücudum artık kaldıramıyordu 165 cm için 134 kiloydum ameliyat oldum ve sadece 6 ayda 42 kilo verdim çok daha fazla hafiflediğimi hissettim daha rahat hareket eder oldum önceden çıkamadığım merdiveni yine nefes nefese kalsamda bel ağrılarım diz ağrılarım hiç kalmadı diyebilecek kadar azaldı. Hayat benim için daha hareketli ve renkli artık yeni bir hayat imkanı sağlayan doktoruma çok teşekkür ediyorum.

img
img
Eray Varlık
Yerel Rehber

Dr. Mustafa Atabey mucizeler yaratıyor 6 ayda sayesinde 40 kgya yakın kilo verdim ve çok mutluyum. Ameliyat korkusu olan biriydim keşke daha önce karar verseydim diyorum şimdi herkese çok teşekkür ediyorum.

img
img
Güven Gümüş
Yerel Rehber

Daha önce tüp mide ameliyatı olup tekrar kilo alan biriydim ve ikinci ameliyat riskliydi, doktorun sağlığıma öncelik verip muayene edip karar vermek istemesi riskli olursa ameliyata oney vermeyeceğini söylemesi güveni oluşturdu. çok riskli bir ameliyat olmasına rağmen herşey en iyi şekilde sonuçlandı. Teşekkür ediyorum tüm ekibe.

img
img
Hüseyin Toprak
Yerel Rehber

Hayatımda yaşadığım zorluklar sebebiyle kilolarımdan kurtulmak istedim. Birçok yerle görüştüm ancak o güveni Mustafa Atabey ve ekibi verdi. Ben ameliyat oldum yeni bir hayata adım attım.

img
Google Yorumları

Siz de yorum bırakın!