Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
İnstagram

Müşteri Görüşleri

Zekeriya Özel
Zekeriya Özel

- 04 Temmuz 2024, 11:58

Dün babamınızın ameliyatını Mustafa hocam ve İlker hocam gerçekleştirdi. Gerek kat hemşirelerinden, gerek İstem hanımdan her yönden çok memnunuz. Bir daha ameliyat olsam yine Mustafa hocamı seçerim. Gözümüz hiç arkada kalmadı. Her şey için çok teşekkürler.

Nursel Özel
Nursel Özel

- 04 Temmuz 2024, 11:58

Ameliyatimizi gerçekleştiren Mustafa Bey ve ilker beye çok teşekkürler. Ameliyattan önceki süreç ve sonraki bakım,ilgi ve alaka çok yerinde ve sorunsuzdu. İyi ki yollarımız kesislesti.

Mehmet Ayaz
Mehmet Ayaz

- 04 Temmuz 2024, 11:57

Annemin ameliyatı için geldik ilgi çok güzeldi,gönül rahatlığıyla gelip gitcez artık.teşekkürler tekrardan

Yahya Balcı
Yahya Balcı

- 04 Temmuz 2024, 11:56

Safra kesemdeki taş için gittim. Başarılı bir ameliyat (kapalı) geçirdim. Kendilerine teşekkür ederim. Gerek hastane yönetimi olsun gerek çalışanlar herkes son derece ilgiliydi.

Mailenur Yutmaz
Mailenur Yutmaz

- 04 Temmuz 2024, 11:56

Son derece uzman doktorlar ve bir o kadar da ilgili çalışanlar sayesinde doğru adreste olduğumuzu anlamış olduk, her şey için teşekkürler.

Aysu Kunt
Aysu Kunt

- 04 Temmuz 2024, 11:54

9 Mayıs’ta Mustafa bey tüp mide ameliyatımı gerçekleştirdi tam bir ay oldu ameliyatımı olalı öncelikle hastane de yatış sürem ameliyatım çok güzel geçti kesinlikle ameliyat olmamış gibi hissettim bunun için Dr İlker hocaya ve Dr Mustafa Hocaya çok teşekkür ederim ikiside çok tatlılar ve insana huzur veriyorlar çok rahatlatıcılar hastanede bu konuda çok iyiydi tüm personeli çok profesyoneldi hastane otel konforundaydı. Başka 2 doktorla daha görüşmüştüm fakat Mustafa hocayla yaptığım görüşme beni çok rahatlattı ve bu yola onunla girmeye karar verdim. İyi ki de öyle yapmışım. Fakat en kolayı ameliyatmış gerçekten hastaneden çıktıktan sonra ki süreç çok daha zor özellikle psikolojik olarak zorlayıcı bi süreç 33 yaşındayım ve 33 senedir canımın her istediğini yiyip içen biri olarak birden sadece sıvı beslenme dönemi insanı zorluyor tok olsanız bile canınız sürekli bir şeyler çekiyor ama buda 3 hafta gibi bi süre sürüyor sonrası kolaylaşıyor düzene giriyor en önemliside alışıyorsunuz. Yaralarım çok çabuk iyileşti o konuda da bi sorun yaşamadım ağrım sızım hiç olmadı hiç ağrı kesici kullanmadım ama buda sizin acı eşiğiniz ile alakalı tabi herkes böyle olur diyemem ben taburcu olduktan 2 gün sonra araba kullanıp çocuğumu okula bırakıp sahilde yürüyüşüme başladım. Mustafa bey, İlker bey, İstem hanım ve tüm ekiplerine teşekkür ederim.

6 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın